O nas

TwojePrzedszkole.pl jest ogólnopolskim przedsięwzięciem, mającą na celu zrzeszenie wokół siebie podmiotów, osób oraz instytucji, którym nieobce są zagadnienia związane z rozwojem, wychowaniem oraz zabawą dzieci w wieku przedszkolnym, w tym mieszkającymi poza dużymi skupiskami miejskimi. Lupę swojego zainteresowania kierujemy oczywiście na samych podopiecznych, bez których projekt nie miałby racji bytu, ale nie tylko na nich.

W swoim ponad kilkunastoletnim dorobku możemy wykazać się ścisłą współpracą w kilkudziesięcioma przedszkolami w Polsce, począwszy od działań edukacyjnych dla rodziców i dzieci, poprzez spotkania z psychologiem i pedagogami, a kończąc na bieżącej obsłudze placówek.
Stworzyliśmy unikatowy portal internetowy www.twojeprzedszkole.pl, na którym spotykają się wszyscy zainteresowani wychowaniem dzieci w wieku przedszkolnym.

Nie obce jest nam także zarządzanie i kierowanie przedszkolami – prowadzimy własne placówki w kilku miastach w Polsce. Kadrę TwojePrzedszkole.pl tworzą: wykwalifikowani pedagodzy, psychologowie, logopedzi, animatorzy, ale także dyrektorzy przedszkoli. Pozwala nam to odpowiedzialnie i skutecznie realizować postawione przed nami cele.

Więcej informacji poniżej:

W ramach programu operacyjnego Kapitał Ludzki POKL, poddziałanie 9.1.1. TwojePrzedszkole.pl pozyskało fundusze unijne, pozwalające na utworzenie trzech punktów przedszkolnych, zapewniając tym samym dzieciom wsparcie w postaci zajęć edukacyjnych, realizujących podstawę programową, zajęć dodatkowych, indywidualnych i grupowych spotkań ze specjalistami (psychologowie, pedagodzy, logopedzi), wyprawek, wyżywienia, ubezpieczenia i wielu innych.
Utworzyliśmy od podstaw trzy dobrze funkcjonujące punkty przedszkolne, dostosowaliśmy zapewniane przez Partnerów - urzędy gmin - pomieszczenia, z których korzystają dzieci, zarówno pod względem bezpieczeństwa oraz atrakcyjności. W ramach tych placówek zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli, współpracujemy z doświadczonymi animatorami prowadzącymi zajęcia dodatkowe. Za merytoryczną oraz finansową realizację projektu odpowiedzialny jest również kompetentny zespół.
Nasze przedszkola to:

• www.laski.twojeprzedszkole.pl
  • www.ustronie.twojeprzedszkole.pl
  • www.domaniewice.twojeprzedszkole.pl

W ramach programu operacyjnego Inteligentna Gospodarka POIG 8.2 TwojePrzedszkole.pl wygrało konkurs na zbudowanie innowacyjnej platformy społecznościowej w Internecie, dzięki którym między innymi udostępniamy:

Rodzicom:
• miejsca, w których mądrze i z korzyścią mogą spędzać czas ich dzieci,
• inspiracje odnośnie wychowania, zdrowia i żywienia,
• pomysły na wolny czas z dzieckiem, w co się bawić, co czytać, co oglądać, jak aktywnie i kreatywnie rozwijać dzieci

Przedszkolom:
• komunikację z rodzicami,
• publikację treści oraz multimediów,
• umieszczanie artykułów edukacyjnych
• dostęp do wiedzy z zakresu prowadzenia przedszkola, inspiracji w zajęciach, wiedzy merytorycznej

Portal jest również bazą cennych informacji na temat firm i instytucji oferujących całą gamę atrakcji i wydarzeń dla przedszkolaków.

Kładziemy nacisk na niezwykle ważną więź rodzica i dziecka oraz pokazujemy, jak dawać dzieciom radość, jak sprawiać, aby każdy ich dzień był ciekawy i rozwijający. Jesteśmy kopalnią wiedzy, jak tę więź budować i utrzymać. Twojeprzedszkole.pl umożliwia tworzeniu dobrych relacji przedszkoli z dziećmi i ich rodzicami.

PREZENTACJA

Więcej informacji na portalu twojeprzedszkole.pl.
Do zadowolonych klientów możemy zaliczyć między innymi:
• Przedszkole Publiczne nr 45 w Poznaniu
• Przedszkole Publiczne nr 98 w Poznaniu