Zapraszamy reklamodawców do promowania swoich produktów na naszej stronie - twojeprzedszkole.pl  Zapewniamy atrakcyjną lokalizację reklam oraz gwarantujemy szeroki zasięg kampanii reklamowych realizowanych na terenie całego kraju.

Zapraszamy również osoby oraz firmy oferujące usługi dla grupy wiekowej 3-6 lat do umieszczania na naszej stronie - twojeprzedszkole.pl - informacji na temat swojej działalności. Jeżeli jesteś właścicielem placu zabaw, wypożyczalni strojów, klubu malucha, firmy cateringowej lub innej placówki chętnej na współpracę z przedszkolami oraz rodzicami zamieść u nas swoją wizytówkę.

Umożliwiamy również zamieszczanie na naszej stronie - twojeprzedszkole.pl -   różnego rodzaju ogłoszeń związanych z opieką, leczeniem i wychowaniem przedszkolaków. Zapraszamy zatem do współpracy z nami opiekunki do dzieci, lekarzy pediatrów, lekarzy innych specjalizacji dziecięcych.

Osoba do kontaktu: Beata Światłowska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.